Volume blakstienų priauginimas

 

Dar nespėjus išpopuliarėti klasikiniam priauginimui, atsirado naujovė – volume [iš anglų k. apimtis] blakstienų priauginimas. Šios procedūros technika – kelios dirbtinės blakstienos klijuojamos ant natūralios blakstienos, tai vadinama 2d, 3d, 4d, 5d, 6d volume priauginimu. 2d – 6d – reiškia kiek blakstienų yra priauginama ant vienos natūralios, tai yra nuo 2 iki 6 dirbtinių blakstienų. Kadangi šios technikos metu yra priauginama daugiau blakstienų, nešiojimo laikas yra ilgesnis, žinoma tam įtakos dar turi priežiūros faktoriai, odos anatomija. Volume priauginimo metu galima pasiekti ir itin natūralų efektą ir itin ryškų tankų, priklausomai nuo kokį norima sukurti įvaizdį.

Priaugintos blakstienos laikosi 3-4 savaites, po to reikia daryti korekciją, kurios metu yra nuimamos ataugusios blakstienos ir papildoma naujomis.

Priemonės:

Sintetinio pluošto itin aukštos kokybės, ekskliuzyvinėmis blakstienomis, pagamintomis pagal patentuotą technologiją. Blakstienos yra patvarios, minkštos, elastingos, itin juodos, blizgios, smailėjančiu galiuku, nekeičiančios formos, todėl kiekvienas priauginimas atrodo aukštos klasės.