Valančios procedūros

 

Procedūrų paskirtis - pašalinti nuo odos epidermio sluoksnio suragėjusiais ląsteles, sumažinti odos blizgėjimą,  išvalyti odos poras nuo komedonų bei atkurti natūralų odos balansą.

Atlikus procedūrų kursą oda lieka matinė ir skaisti. Rezultatas pasiekiamas nenaudojant mechaninio odos valymo, tik veikliųjų medžiagų pagalba.

Valanti express procedūra skirta giliam odos valymui  mišriai ar riebiai odai su dėmelėmis. Idealiai tinka klientams, kurie mėgsta trumpas procedūras.

Valanti thalasso procedūra - intensyviai valanti, suteikianti ilgalaikį drėkinimą, procedūra su jūros dumblių kauke. Tinka moterims ir vyrams, norintiems gaivios procedūros ir siekiantiems išvalyti odą.

Valanti procedūra su modeliuojančia kauke - tai klasikinė intensyviai valanti, stangrinanti ir su senėjimu kovojanti procedūra,  kurios pagrindas yra savaime įkaistanti mineralinė kaukė, maksimaliai suaktyvinanti po ja esančius aktyviuosius komponentus.

Tinka brandžioms moterims ir vyrams,  norintiems stipraus stangrinimo efekto, papildomai suteikiant odai matinį  ir skaistinantį poveikį.

Kaina: 29 - 35 €