Ultragarsinis veido valymas

 

Tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje. Ultragarsinio odos valymo (pilingo) metu oda valoma nuo suragėjusių, negyvų ląstelių, odos riebalų, bakterijų, kosmetikos likučių, nespaudant ir netraumuojant odos. Ultragarso bangos, įsiskverbdamos į odą, pagerina limfos ir kraujo cirkuliaciją, metabolinius procesus suminkština ir šalina odos kamščius, nuvalo suragėjusį epidermio sluoksnį, stimuliuoja epidermio hidrataciją, atstato odos apsaugines funkcijos, sureguliuoja odos pH, pagreitina regeneracinius procesus. Procedūra atliekama be mechaninio valymo, nepažeidžiant odos kapiliarų ar audinių. Šis būdas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių.
Ultragarsinis veido valymas tinka visiems odos tipams - labai jautriai, dirgliai odai, tai pat riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, komedoniniais kamštukais, hiperpigmentuotai, negyvybingai odai bei odai su amžiniais pakitimais. Tai puikus estetinis būdas, tolinantis senėjimo procesus odoje

Ultragarsinis veido valymas gali būti taikomas atskirai arba derinant su kitomis grožio procedūromis (pvz. sonoforeze - veikliųjų medžiagų įvedimas į odą)

Rekomenduojamas kursas - rekomenduojama atlikti 4-6 procedūras kartą savaitėje, po to palaikomoji procedūra 1 kartą per mėnesį. 

 

Kaina: nuo 40 €