Liekninamasis–anticeliulitinis masažas ir kūno šveitimas kava su įvyniojimu

 

Tai specialus, kūno linijas koreguojantis masažas.  Šis masažas atliekamas specialiais aktyviais judesiais, skatinančiais riebalų bei toksinų šalinimą iš organizmo. Jo metu, atsižvelgiant į individualią kūno sandarą, celiulito laipsnį ir riebalinio audinio ypatumus, veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai. Jis ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina suglebusią kūno odą, efektyviai mažina celiulitą. Masažas padeda puoselėti kūno grožį, mažinti probleminių vietų apimtis, pagerinti kraujotaką.

Po masažo yra atliekamas kūno šveitimas kavos tirščiais. Jis padės išsaugoti sveiką, skaisčią, švarią viso kūno odą, ją pamaitins, sušvelnins odą, ji taps elastingesnė. Kavos tirščiai pašalins negyvas odos ląsteles, sustangrins odą, pakels jos tonusą, pagerins kraujotaką - tai puiki profilaktinė priemonė norint išvengti celiulito. Jam jau esant – kofeinas kovos su riebalais: juos tirpdys ir padės pašalinti.

Atlikus kūno šveitimą, Jūms bus atliekamas  kūno įvyniojimas, kurio metu neleidžiat iš kūno išeiti šilumai Jūsų oda pasisavins gerąsias kavos savybės.

Trukmė: 90-120 min.

Kaina: 44-58 €