Klasikinis blakstienų priauginimas

 

Blakstienų priauginimas - vis labiau ir labiau populiarėjanti grožio procedūra. Tai tampa ne tik patogia alternatyva dažymui tušu, bet ir akių įvaizdžio sukūrimui. Moterys gali rinktis tai kas joms patinka, ar norima pasiekti itin ryškų, dirbtinį lėlės akių efektą, ar norima jaustis natūraliai, subtiliai. Šiuolaikinė blakstienų priauginimo priemonių industrija itin tobulėja siūlydama vis didesnį priemonių pasirinkimą, todėl šią procedūrą išbandyti gundosi vis didesnės įvairaus amžiaus moterų grupės. Argi ne puiku, kai ši naujai atsiradusi ir vis tobulėjanti grožio procedūra pagerina šiuolaikinės moters kasdieninį gyvenimą, nes yra ne tik sutaupomas laikas prie veidrodžio kas rytą, bet ir sukūriamas visai kitoks moters įvaizdis – išraiškingos, kerinčios, visuomet pasiruošusios, elegantiškos bei paslaptingos deivės efektas. Kas galėjo pagalvoti, kad tiek daug moterims reiškia blakstienos, juk ne veltui sakoma akys – sielos veidrodis...

Klasikinis blakstienų priauginimas atsirado pirmiausia. Procedūros metu ant natūralios blakstienos yra klijuojama dirbtinė viena blakstiena. Procedūros metu parenkamos blakstienos individualiai pagal kliento norus ir poreikius, norimą pasiekti efektą. Yra žiūrimas blakstienų ilgis, storis, linkis, riestumas, tankis – pagal šiuos kriterijus parenkamos dirbtinės blakstienos ir klijuojamos hipoalerginiais specialiais blakstienų priauginimui skirtais klijais.

Priaugintos blakstienos laikosi 3-4 savaites, po to reikia daryti korekciją, kurios metu yra nuimamos ataugusios blakstienos ir papildoma naujomis.

Priemonės:

Sintetinio pluošto itin aukštos kokybės, ekskliuzyvinėmis blakstienomis, pagamintomis pagal patentuotą technologiją. Blakstienos yra patvarios, minkštos, elastingos, itin juodos, blizgios, smailėjančiu galiuku, nekeičiančios formos, todėl kiekvienas priauginimas atrodo aukštos klasės.